День саксофона

День саксофона

6 листопада весь світ відзначає Міжнародний День саксофона. Дата святкування була обрана на честь дня народження Адольфа Сакса, котрий винайшов та сконструював саксофон на основі кларнету в 40-х роках 19 сторіччя. Сакс прагнув заповнити тональні проміжки між секціями завдяки гнучкому та потужному духовому інструменту.

Саксофон вважається одним з основних інструментів джазу, проте підходить майже під усі музичні стилі. Інструмент має велику технічну рухливість, співучий тембр та потужне звучання, добре поєднується з іншими музичними інструментами.

Цікаво, що сам Адольф Сакс назвав свій винахід «мундштучним офіклейдом», а відома всім назва «саксофон» прийшла пізніше, запропонував її Гектор Берліоз. Читайте про це в нашій статті – «Мундштучний офіклейд» – історія виникнення та цікаві факти про саксофон.

А ще відзначають Всесвітній день рок-н-ролу та Міжнародний день джазу

Почитайте історію виникнення подій та дізнайтеся, яка джазова композиція має найбільшу кількість виконань, а також хто й коли вперше застосував термін «рок-н-рол».

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про ці та всі інші актуальні свята та події на кожен день.

Позначки:

Найближчі події

Не знайдено жодної події!
Завантажити ще