День дивних людей

День своєрідних людей

День своєрідних людей подія, яка запроваджена на честь оригінальної і незвичайної людської природи. Святкувати його прийнято 10 січня. Метою цього унікального свята було віддати данину і повагу людям, які мислили нестандартно і були причиною прогресу людської цивілізації. Більшість з них були винахідниками і першовідкривачами у своїх областях.

Сучасники частенько вважали таких представників людства геніями, а інколи і небезпечними божевільними. Більшість  з них не отримали визнання за життя, а деякі навіть поплатилися власним життям за стійкість своїх суджень.

Своєрідні люди винаходять зручні речі, створюють свої теорії і готують серйозні наукові бази під унікальні розробки і міркування. Переконання таких людей розхитують ті істини, в які людство вірило століттями і навіть тисячоліттями. 

А ідею відзначати цей день приписують британцеві Джону Беньярду. Заснований такий день був в далекому 1838 році, а містер Беньярд ще тоді справедливо припускав, що прогрес творять саме люди, здатні бачити те, чого не помічають звичайні члени суспільства. Тільки таким чином здійснюються нові корисні відкриття.

Позначки:

Найближчі події

Не знайдено жодної події!
Завантажити ще