День вільних грошей

День вільних грошей

Щороку 15 вересня в світі проводиться День вільних грошей або International Free Money Day. В цей день відбувається соціальний експеримент, який вперше був проведений у 2011 році за ініціативою декількох дослідників з Post Growth Institute. Все почалося з пошуку способів звернути увагу населення та втягнути його до обговорення фінансової реформи. А через 4 роки в 41 країні світу було проведено більше 200 заходів, на яких розповсюджено близько 10 тис. доларів.

Мета цього дня – посприяти обміну ідеями та оригінальними економічними поглядами, а також показати людям за допомогою цікавого та захопливого способу, як може бути, якщо ставлення до грошей буде іншим.

  • Цього дня особисто чи віртуально люди по всьому світі роздають гроші незнайомцям – по дві монети або купюри, прохаючи у відповідь передати половину іншому незнайомцю. Мета такої ініціативи – запалити в людях дух доброти та продемонструвати, що мир може бути більш щедрим.

Саме 15 число вересня обране на честь події – річниці банкрутства американського інвестиційного банку Lehman Brothers Holdings, який був заснований ще в 1850 році та називався одним з провідних фінансових гігантів світу.

Позначки:

Найближчі події

Не знайдено жодної події!
Завантажити ще

А що ще цікавого?