Міжнародний день друзів

Міжнародний день друзів

Що це за День?

Присутність друзів у житті кожної людини важко переоцінити. Але знайти справжнього друга дуже складно і вважається вдачею, так само як бути для когось справжнім другом. Тому День друзів – ще один привід нагадати всім про важливість дружби, ще одна змога навчитись дружити та цінувати вірність.

Як виникла ідея відзначати Міжнародний день друзів?

Кожний рік 9 червня в багатьох країнах світу відзначають День друзів. Рішення про створення цього свята вперше прийнято у 1935 році в Конгресі США. Через 23 роки це рішення також підтримали представники ООН, але конкретну дату так і не затвердили. 9 червня залишилось неофіційним днем для святкування.

Як відзначати Міжнародний день друзів?

Пік популярності цього свята прийшовся на час поширення соціальних мереж, в яких зазвичай «друзів» у декілька разів більше, ніж у реальному житті. В День друзів вітайте френдів у мережі, не забувайте про тих, хто і в житті ділить з вами перемоги та негаразди. Висловлюйте своїм друзям вдячність, радійте та радуйте щирими словами підтримки та любові.

Існують й інші свята, які популяризують тему дружби. Так, в передостанній день липня шануються дружні взаємовідносини між народами та країнами. Кажуть, що жіночої дружби не існує, але спростувати це можуть справжні подружки, святкуючи у другій половині серпня День жіночої дружби. Цілий тиждень у травні є тижнем давніх та нових друзів, а місяцем дружби вважається лютий.

Друзі

Коли будемо відзначати Міжнародний день друзів?

РікДатаДень тижня
20219 червняСереда
20229 червняЧетвер
20239 червняП’ятниця
20249 червняНеділя
20259 червняПонеділок

Найближчі події

Не знайдено жодної події!
Завантажити ще