Міжнародний день вина Мерло

Міжнародний день вина Мерло

7 листопада відзначається Міжнародний день вина Мерло. Даний напій виготовляється з однойменного сорту винограду, який є другим за популярністю після Каберне Совіньйон. 

Винороби цінять Мерло за його невибагливість, стійкість до більшості хвороб та ранній термін дозрівання. Сукупність цих факторів дає можливість вирощувати його не тільки у Франції та Італії, але й на австралійському та американському континенті.

Назва «Мерло» з’явилася у Франції й означає «маленький чорний дрізд». Напевне невідомо, чому саме виноградарі вирішили надати цій ягоді таку назву. Є дві версії. Згідно з першою, колір стиглих ягід збігається із забарвленням пір’я дрозда. Друга версія вказує на те, що для цих птахів виноград цього сорту є улюбленими ласощами. 

Прихильники вина Мерло стверджують, що з роками напій змінює свій аромат. Якщо спочатку у напої відчутно переважно нотки сливи, черешні та фіалки, то згодом в ньому з’являються відтінки шоколаду та прянощів. Також унікальність цього вина у тім, що його можна споживати як молодим, так і витриманим.

Дивіться також Міжнародний день вина «Карменер» та Міжнародний день вина «Гренаш»

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Позначки:

Найближчі події

Не знайдено жодної події!
Завантажити ще